Prawnik / Aplikant. Praca w kancelarii. Super atmosfera. Młody zespół.

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Prawo i prokuratura Kraków

Szczegóły ogłoszenia

GP Kancelaria Radców Prawnych to profesjonalna i nowoczesna kancelaria. Nasz zespół to doświadczeni Radcowie Prawni, Adwokaci oraz Prawnicy, których cechuje duża wiedza z zakresu prawa e-commerce, administracyjnego i gospodarczego. Obsługujemy dziesiątki firm i spółek, w tym spółki notowane na GPW.

Osoba na stanowisku prawnika / aplikanta będzie wspierała w realizacji zadań z zakresu prawa zespoły odpowiedzialne za projekty kancelarii oraz za obsługę klientów.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i opiniowanie umów oraz innych aktów prawnych
  • tworzenie analiz prawnych
  • obsługa prawna klientów kancelarii
  • reprezentacja klientów przed urzędami oraz w postępowaniach sądowych

Kwalifikacje i umiejętności:

  • aplikant radcowski/adwokacki lub student III – V roku prawa
  • silna chęć rozwoju
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • skrupulatność i dokładność w pracy z dokumentami
  • inicjatywa i szczere zaangażowanie w powierzone zadania
  • znajomość języka angielskiego
  • zainteresowanie tematyką z zakresu prawa konsumenckiego, e-commerce i internetowego, gospodarczego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • poznanie wysokich standardów pracy
  • udział w ciekawych projektach
  • jasno określoną ścieżkę kariery
  • elastyczny czas pracy związany z nauką
  • pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się kancelarii
  • możliwość rozwoju w bardzo perspektywicznym obszarze.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające ww. kryteria prosimy o przesłanie CV na adres email.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry