To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Belgia

Szczegóły ogłoszenia

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042) dla swojego Klienta - firmy z Belgii - poszukuje osób do pracy na stanowisku:
Pracownik fizyczny – pomocnik operatora żurawia
Miejsce pracy: Belgia, Herentals
Start pracy: 4.02.2019

Zakres obowiązków:
- praca przy recyklingu kabli;
- cięcie, rozbijanie i wrzucenie kabli do maszyny;
- segregacja elementów.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- zatrudnienie w oparciu o polską umowę zlecenie;
- praca 40 godzin tygodniowo;
- zakwaterowanie (odpłatne).

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego- min.poziom podstawowy;
- mile widziane prawo jazdy i własny samochód (zwrot za km zgodnie z obowiązującym ryczałtem);
- uczciwość, sumienność, pracowitość.
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres: m.terlecka@derksen-polska.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem +48 517 491 676.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 517... 517491676Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry