Kręgarz i dyplomowany masażysta ,wieloletnie doświadczenie, Kraków .

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kraków

Szczegóły ogłoszenia

Dyplomowany masażysta leczniczy i kręgarz zaprasza na masaże i zabiegi kręgarskie(odblokowanie kręgów,profilaktyka zdrowotno-profilaktyczna kręgosłupa,,dyskopatia)Profesjonalne podejście do pacjenta, można liczyć na fachową poradę, szczególnie jeśli chodzi o problemy z kręgosłupem. masaż leczniczy i rehabilitacyjny , zalecenia profilaktyczne ćwiczenia korekcyjne przy krzywicy - bezbolesne ustawianie kręgów szyjnych, piersiowych i lędźwiowych.

Pomagam przy bólach kręgosłupa i kończyn ,zawrotach głowy,szumach w uszach,rwie kulszowej i pośladkowej,

.Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe i dokumenty potwierdzające moje kwalifikacje i umiejętności.W ofercie masaże :klasyczny,sportowy,leczniczy(całościowy i częściowy),drenaż limfatyczny,relaksacyjny,odchudzający oraz inne i zabiegi kręgarskie oraz terapia manualna ,w dolegliwościach kręgosłupa i kończyn,stosuję skuteczną metodę likwidacji bólu-klawiterapię,posiadam nowatorskie urządzenie do zabiegów i masaży na siedząco - tzw.klękosiad,wskazany do masaży kobiet w ciąży ,ale wykonuję również masaże i zabiegi kręgarskie gdy pacjent leży na leżance.Zapraszam Kraków Prądnik -Czerwony ul.Majora 9 m 3 (gabinet domowy),pon-piątek ;16-20( w soboty tylko po uzgodnieniu terminu). Uwaga! Promocja -wszystkie masaże i zabiegi -.tylko 35zł za każdy.Nie oferuję masaży erotycznych ani usług seksualnych !Zapraszam Jacek.

.Proszę wyłącznie o telefony

bez smsów i maili i proszę moją prośbę uszanować i czytać ogłoszenie ze zrozumieniem.Na maile i smsy nie odpisuję.Rezerwacja terminów wizyt oraz wszelkie informacje ,wyłącznie telefonicznie.Moja strona internetowa;www.kregarzkrakow.prv.pl


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry