Brygadzista/ Majster (budowa szkoły)

Szczegóły ogłoszenia

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042), dla swojego Klienta polskiej firmy z Gdańska poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg

Obowiązki:
- praca przy budowie szkoły
- organizacja i koordynowanie pracy podległych pracowników
- zarządzanie zespołem pracowników, około 12 osób
- przestrzeganie harmonogramu robót, terminowość
- nadzór nad jakością wykonanych robót

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technicznej
- znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym w mowie i piśmie (weryfikowana podczas rekrutacji)
- prawo jazdy kat. B
- rzetelność, uczciwość, umiejętność organizacji pracy brygady

Oferujemy:
- stawka 17€ netto + niemieckie świadczenia socjalne
- 45-50 godzin na tydzień
- zatrudnienie na umowie o pracę
- kontrakt na okres 12 miesięcy
- darmowe zakwaterowanie i dojazdy do pracy
- zwrot kosztów dojazdu do Hamburga

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca@derksen-polska.pl lub o kontakt +48 517 491 676

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 517... 517491676Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry