zatrudnimy mechanika do pracy w piekarni/ŻERAŃ lub WŁOCHY

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Fachowcy Praga Północ, Warszawa

Szczegóły ogłoszenia

Firma piekarsko - ciastkarska zatrudni osobę do pracy w piekarni na stanowisku:

mechanik

Miejsce pracy:

Żerań (ul. Odlewnicza 2) lub Włochy (ul. Krakowiaków 103)

Opis stanowiska:

  • przegląd maszyn i urządzeń technicznych,
  • konserwacja maszyn i urządzeń technicznych,
  • usuwanie awarii,
  • naprawa urządzeń technicznych,
  • kontrola stanu technicznego maszyn będących w ruchu.
Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie,
  • mile widziane wykształcenie o profilu mechanicznym,
  • orzeczenie dla celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia:

  • umowę o pracę,
  • pakiet socjalny, w tym m.in.: dofinansowanie do wypoczynku, bilety do teatru i na koncerty, możliwość korzystania z wycieczek zagranicznych i krajowych, opieka medyczna w ENEL-MED, dostęp do bezpłatnej siłowni,
  • wypłacamy nagrody jubileuszowe,
  • szkolenia.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, prześlij CV na adres: personalny@spc.pl, bądź zadzwoń: 22 5739 231 , 22 5739 283 lub 22 5739 233

Przesyłając CV zamieść klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych CV przez Spółdzielnię Piekarsko-Ciastkarską w Warszawie z siedzibą w Warszawie przy ul. Krakowiaków 103 do celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Spółdzielnię Piekarsko-Ciastkarską w Warszawie na określone w ogłoszeniu stanowisko pracy. (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) Oświadczam, że zostałem/zostałam poinformowana o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody oraz, że wycofanie zgody, nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody. Oświadczam, że zostałem/zostałam poinformowana, że czas przetwarzania danych osobowych wynosi 30 dni, liczone od dnia zakończenia procesu rekrutacyjnego oraz, że po tym okresie dane zostaną usunięte.”

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry