Szczegóły ogłoszenia

Akademia Fotografii - lider w dziedzinie nauki fotografii w Polsce. Nasza firma zajmuje się prowadzeniem: kursów fotograficznych, kursów z zakresu obróbki graficznej oraz warsztatów wideo. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent

Miejsce pracy: Warszawa, Plac Defilad 1

Zadania:
• techniczna organizacja kursów
• przygotowywania zajęć oraz czuwanie nad ich przebiegiem
• dbanie o sprzęt fotograficzny
• kontakt z wykładowcami prowadzącymi zajęcia
• koordynowanie współpracy z modelkami i modelami
• dbanie o dobry wizerunek szkoły

Oczekiwania:
• dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów word, excel
• dobra organizacja pracy
• dokładność, skrupulatność, sumienność
• dyspozycyjność
• zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków
• odpowiedzialność
• mile widziana znajomość podstaw fotografii

Oferujemy:
• stabilną pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• motywujące środowisko pracy, sprzyjające rozwojowi zawodowemu i osobistemu
• pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa
• elastyczny grafik
• możliwość rozwoju umiejętności w dziedzinie fotografii

Nie wymagamy doświadczenia oraz znajomości sprzętu fotograficznego. Oferujemy bezpłatne szkolenie. Aktualnie poszukujemy osobę do pracy w pełnym wymiarze godzin oraz osobę do pracy w weekendy. CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać na adres e-mail: praca@akademiafotografii.pl

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry