Szczegóły ogłoszenia

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o.o. (numer certyfikatu 4042), dla swojego Klienta – firmy zajmującej się transportem nowych samochodów osobowych i ciężarowych - poszukuje na terenie Czeladzi osób na stanowisko:

Asystent Działu Transportu
Miejsce pracy: Czeladź

Zakres obowiązków:
- współpraca z działem w organizacji i prawidłowej realizacji zleceń transportowych przez prowadzenie floty auto transporterów (tzw.: lory) i koordynację pracy kierowców;
- prowadzenie dokumentacji;
- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy;
- raportowanie do przełożonego.

Oferujemy:
- niezbędne narzędzia pracy;
- pakiet socjalny (karnety sportowe, ubezpieczenia zdrowotne, ZFŚS);
- wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i zaangażowania;
- szkolenia.

Oczekujemy:
- wiedzy z zakresu przepisów czasu pracy i jazdy kierowców;
- znajomości języka niemieckiego lub angielskiego;
- dobrej znajomości obsługi komputera oraz programów pakietu Office (obsługa aplikacji TMS, FMS będzie dodatkowym atutem);
- komunikatywności, kreatywności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w na adres m.terlecka@derksen-polska.pl lub kontakt telefoniczny +48 517 491 676

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 517... 517491676Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry